HOTEL HARMONY***

hotelHarmony01

O nás


HOTEL HARMONY se nachází 3 km 6 minut od centra města Rychnova nad Kněžnou v klidné lokalitě. Nabízí ubytování ve 23 pokojích o celkové kapacitě 50 lůžek + 4x přistýlka. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením a koupelnou. Součástí ubytovací kapacity je i hotelový apartmán a třípokojový byt. Všechny pokoje jsou nekuřácké. V současné době hotel prochází modernizací. Součástí hotelu je velké parkoviště.


Hotel HARMONY

Fotogalerie

 

Kudy k nám


Autem

Ze směru od Vamberka:

Na prvním kruhovém objezdu u Penny marketu odbočte vpravo a po 100 metrech na první odbočce vpravo do ulice Na Sádkách, dále cca 1 km, na konci mírného stoupání odbočte vpravo před hotel.


Z ostatních směrů:

Po ulici Štenberkově až ke kruhovému objezdu u Penny marketu, dále odbočte třetím výjezdem vpravo, dále na první odbočce vpravo po 100 metrech do ulice Na Sádkách, dále cca 1 km, na konci mírného stoupání odbočte vpravo před hotel.


Autobusem

Ze všech směrů do Rychnova nad Kněžnou na autobusové nádraží, dále městskou dopravou směr Dlouhá Ves, Vamberk, zastávka autobusu přímo před hotelem. Pokud se Vám podaří zabloudit, neváhejte zavolat a my Vám poradíme nebo si Vás vyzvedneme!

Rezervujte si termín.

Vyplňte rychlou poptávku, obratem Vám odpovíme.

Partneři

Kontakty